Güzelliğiyle efsaneleşmiş Kleopatra’nın güzellik kaynağının eşek sütü olduğunu biliyor muydunuz? Kleopatra’nın pürüzsüz ve parlak görünen cildinin sırrı eşek sütüyle elde edilen kozmetik ürünleri ve eşek sütüyle yaptığı banyolarda saklıydı. Mısırlılar cildi besleyici ve yenileyici özelliklerinden dolayı eşek sütünden iksir elde etmişlerdir. Ayrıca, iyileştirme etkisi ve tedavi edici gücü olduğuna inanıldığı için eski çağlardan beri güzellik ve sağlık için kullanılmaktadır. Kotem Kozmetik olarak bizler de Paksa markasıyla doğal eşek sütü kullanılarak formüle edilmiş sabun, şampuan, krem ve maskeyi kullanıcıların beğenisine sunarız.

İçerik olarak zengin mineral, vitamin ve asitler barındıran eşek sütü, cilt dokusunun yenilenmesine kırışıklıkların giderilmesine, cildi besleyerek parlak ve doğal bir gürünüm kazanmasına yardımcı olur.

Paksa Eşek Sütü Şampuanı

Eşek sütü, zeytinyağı özü, protein ve E vitamini içeren özel formülüyle saç ve saç derisini besler. Saçı derinlemesine temizler. Saça canlılık ve yumuşaklık verir. Her saç tipine uygundur.

Paksa Eşek Sütü Kremi

Eşek sütü ve özel bitkisel yağlar içeren bu krem, cildiniz tarafından kolayca emilir. Cildinizi derinlemesine nemlendirir ve cildinizin gün boyu canlı, parlak ve bakımlı görünmesini sağlar.

Paksa Eşek Sütlü Maske

Eşek sütü ve içerisindeki bileşenler sayesinde, siyah nokta ve kırışıklıklık görünümünün azaltılmasına, cildin doğal nem dengesini sağlayarak bakımlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Paksa Eşek Sütü Sabunu

Eşek sütü kimyasal ve fizyolojik yapısından kaynaklı olarak, anne sütüne benzer nitelikte bir doğal süttür. Ciltteki nem oranının dengelenmesine, yüzde ve vücutta oluşan leke sivilce ve akne tedavisine yardımcı olur. Yüz ve ciltte bulunan kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı niteliktedir.